بخش دولتی بزرگترین رقیب بازار بوشهر است

بخش دولتی بزرگترین رقیب بازار بوشهر است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری بوشهر به نقل از خبرگزاری فارس گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مصطفی گراشی امروز در نشست مشترک با مدیر صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به برگزاری متعدد نمایشگاه‌های فروش توسط نهادهای دولتی، اظهار داشت: بخش دولتی علی رغم شعارهای همه روزه، بخش خصوصی را به رسمیت نمی‌شناسد و در پیشبرد بسیاری از سیاست‌های اقتصادی استانداردهای دوگانه دارد.

وی ادامه داد: به همین دلیل در فصل‌هایی که باید همه مدیران از رونق بازار بوشهر حمایت کنند بخش دولتی تبدیل به بزرگترین رقیب بازار بوشهر شده است.

رییس اتاق اصناف مرکز استان با تاکید بر رکود چند سال اخیر اقتصاد کشور تاکید کرد: ما در دوران رکود سه سال اخیر از دولت حمایت کرده ایم اما دولت در فصل های رونق بازار به رقابت با ما می پردازد.

ایشان ضمن انتقاد از شهرداری بوشهر، سازمان آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و بهزیستی ابراز داشت: این نهادها از همه ظرفیت های خود و امکانات دولتی برای برپایی نمایشگاه و رقابت با بازار مرکز استان بهره می برند.

گراشی ادامه داد: این نهادها با استفاده از نیروهای حقوق بگیر و امکانات رایگان دولتی به رقابت با نهاد اصناف که همه چیز آن صد در صد غیر دولتی است می پردازند.

رییس اتاق اصناف مرکز استان تا کید کرد: برگزاری نمایشگاه و برپایی مراکز فروش فوق العاده فقظط حق بازاریان است.

انتهای پیام/

منبع نوشته:http://bushehr.farsnews.com/news/13951217000830

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *