وعده‌های برجام عملی نشد

وعده‌های برجام عملی نشد


خبرگزاری فارس: وعده‌های برجام عملی نشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فن آوری بوشهر به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان عسلویه، سید عبدالحسین حسینی دیروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر عسلویه اظهار داشت: در حین اجرای برجام و پس از آن مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران، وعده‌هایی به مردم ایران دادند که با وجود گذشت بیش از یک سال هنوز عملیاتی نشده است.

وی اضافه کرد: از مهمترین این وعده‌ها می‌توان به چرخش اقتصاد کشور همراه با افزایش تولید و اشتغال در کنار چرخش سانتریفیوژها اشاره کرد که وضعیت موجود خلاف آن را اعلام و اثبات می‌کند.

امام جمعه موقت عسلویه یادآور شد: مذاکرات هسته‌ای ایران در مناسبت‌های مختلف حین و پس از برجام اعلام می‌کردند که با مشورت مقام معظم رهبری برنامه هسته‌ای و برجام را جلو بردیم در حالی که رهبری فرمودند که در هیچ زمان در ریز مسائل دولت‌ها دخالت نکرده و نمی‌کنم.

وی ادامه داد: فعل دروغ گفتن به شکل بی‌سابقه ای در سطح جامعه در حال افزایش است و اگر این دروغگویی از جانب مسئولان با وعده باشد بسیار مضر و سبب سلب اعتماد عمومی می‌شود.

حسینی عنوان کرد: سمت‌های مهم در جمهوری اسلامی باید به دستان افرادی سالم ، صالح و راستگو به عنوان یک امانت تحویل داده‌شود تا با جلب اعتمادت عمومی به بقای نظام کمک کند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *