نماینده مردم دشتستان در مجلس:
طرح راه‌آهن بوشهر ۱۳ سال متوقف است

<span style='color: rgb(0, 117, 125);font-size:19px;font-family: mitra;'>نماینده مردم دشتستان در مجلس:</span><br>طرح راه‌آهن بوشهر ۱۳ سال متوقف است
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به متوقف بودن ۱۳ ساله طرح ریلی بوشهر لازم است این خط ریلی در استان بندری بوشهر عملیاتی شود.


سعادت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری بوشهر به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدباقر سعادت شامگاه پنج‌شنبه در نشست شورای حمل و نقل و مسکن استان بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است اظهار داشت: استان بوشهر نقش مهم و تاثیرگذاری در طرح‌های مختلف ملی دارد که نیاز است نسبت به امور زیرساختی آن توجه جدی شود.

وی با تاکید بر عملیاتی شدن خط ریلی بوشهر گفت: با توجه به بندری بودن این استان خط ریلی آثار و برکاتی برای این استان و استان‌های هم‌جوار دارد که لازم است این مهم در اولویت برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح راه‌آهن بوشهر به فارس ۱۳  سال متوقف است تاکید کرد: خط ریلی در کشور زمانی اثربخش و اقتصادی می‌شود که به بنادر متصل شود و  بندر زمانی رونق می‌یابد که به خط راه‌آهن وصل شود.

سعادت تاکید کرد: برای اجرایی شدن خط ریلی بوشهر باید به آن نگاه ملی شود. وی با تاکید بر توجه به حل مشکلات پروازهای بوشهر به تهران گفت: پروازهای فرودگاه بوشهر بیشتر با تاخیر مواجه است که نیاز است برای حل این مشکل چاره اندیشی شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تامین اعتبارات لازم برای اجرای طرح راهسازی نمازگاه- ارم و بوشکان گفت: این محورها نیاز است به جاده اصلی متصل شود تا شاهد ایمن شدن محور پر تردد یاد شده باشیم.

سعادت با تاکید بر تامین اعتبار تقاطع غیر هم‌سطح برازجان خاطر نشان کرد: محورهای مواصلاتی شهرستان دشتستان از جمله راه‌های روستایی آن برای تکمیل نیاز به اعتبارات لازم دارند.

انتهای پیام/

منبع نوشته:https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/11/01/1301970/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-13-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *