آشنایی با :
برگزیدگان دومین جشنواره جهاد علم و فن آوری سپاه استان بوشهر

<span style='color: rgb(0, 117, 125);font-size:19px;font-family: mitra;'>آشنایی با :</span><br>برگزیدگان دومین جشنواره جهاد علم و فن آوری سپاه استان بوشهر


p1010656

پیرو گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری بوشهر در سوم آذر ماه در خصوص برگزاری دومین جشنواره جهاد علمی و فن آوری در استان بوشهر که با استقبال پر شور و گسترده مسئولین و نخبگان بسیجی استان در سالن همایش های دانشکده نفت، گاز و انرژی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد، تعدادی از اسامی  به همراه شرح مختصری از سوابق علمی برگزیدگان این همایش در اقشار مختلف بسیج، به اطلاع کاربران این خبرگذاری می رسانیم

دکتر داریوش ایرانپور منتخب بسیج جامعه پزشکی :

دکتر ایرانپور دارای رتبه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است. زمینه تخصصی علمی فعالیت ایشان قلب بوده در دانشگه علوم پزشکی مدیر گروه قلب و عروق بوده و تا کنون ۷۰ عنوان پایان نامه دکتری را راهنمایی نموده اند. دکتر ایرانپور همچنین دارای سوابق مدیریتی و اجرایی در ادارات و سازمان های مربوطه هستند.

دکتر محسن محمدی برگزیده بسیج فرهنگیان :

آقای دکتر محمدی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس و سوابق اجرایی، فرهنگی و مدیریتی در سازمان آموزش و پرورش هستند. از دیگر اقدامات علمی ایشان می توان به تالیف کتب و چاپ مقالات در مجلات معتبر علمی، پژوهشی و ترویجی نام برد. دکتر محمدی همچنین دارای طرح های منطقه ای و ملی هستند.

مهندس ابراهیم احمدی برگزیده بسیج مهندسین عمران :

جناب مهندس احمدی مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و همچنین مدیر توسعه منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز هستند. دارای پژوهشی های بزرگ ملی و فرا ملی و همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در طرح توسعه اسکله شهید رجایی بندر عباس و تجهیزات ساختمانی ضد زلزله بوده و تا کنون بیش از ۲۵ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانیده اند.

دکتر علی احمد زاده برگزیده بسیج مهندسین صنعت :

دکتر احمد زاده بیش از ۱۶ سال سابقه در مدیریت استاندارد و بازرسی کیفیت فنی سازمان منطقه ویژه انرژی و اقتصادی پارس و ریاست پژوهش و فناوری پارس جنوبی و همچنین عضویت در شورای مرکزی بسیج مهندسین صنعت را در کارنامه مدیریتی و اجرایی خود دارند.

ایشان همچنین بیش از ۳۰ مقاله ISI و iSC و ارائه ی مقالات در کنفرانس های داخلی و بین المللی را در رزومه علمی و پژوهشی خود داشته، بطوری که به مدت سه سال متوالی به عنوان پژوهشگر برتر کشوری شناخته شده اند.

دکتر محمود دشتی زاده برگزیده بسیج مهندسین کشاورزی :

آقای دکتر دشتی زاده رئیس مجمع آموزش جهاد کشاورزی و عضو هیئت علمی بخش علوم دامی و همچنین معاونت امور دام جهاد کشاورزی استان و مسئول بخش تحقیقات علوم دامی استان هستند. ایشان در کارنامه علمی خود چاپ مقالات معتبر علمی ISI و ISC، تالیف ویراستاری و انتشار کتب، و پروژه های متعدد منطقه ای و استانی را دارند.

آقای ابراهیم دریایی برگزیده بسیج محلات و مساجد :

فرمانده پایگاه مقاومت شهید حر آبادی و مدیر مجتمع فرهنگی. ۲۶ سال سابقه بسیجی، تالیف کتب، فرمانده برتر پایگاه در استان طی چند سال، مربی و سرگروه نمونه استانی و کسب مقام اول کمیته اشراف از جمله فعالیت ها و موفقیت های ایشان است.

آقای شهریار میرزایی برگزیده بسیج دانش آموزی :

نفراول و برگزیده المپیاد مدل سازی ریاضی در سطوح شهرستانی، استانی و کشوری

دو طرح داخلی خوارزمی و چاپ مقاله با موضوع نانو کاتالیست ( سال ۱۳۹۴ )

رتبه دوم کشوری المپیاد نانو در بین ۳۰ هزار شرکت کننده در سال ۱۳۹۳

مدال برنز المپیاد نانو در سال ۱۳۹۴

نفر دهم المپیاد جهانی مدل سازی ریاضی

دانش آموز فعال و نخبه بسیجی، عضو شورای همفکری در زمینه قرآنی

مقام اول و دومی تئاتر استان

مقام دوم استانی بسکتبال و فوتبال و دارای مقام های دومی و سومی المپیاد های ورزشی جنوب کشور می باشد.

خانوم دکتر شهناز پولادی منتخب بسیج جامعه زنان :

دارای رتبه علمی استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و رئیس دانشکده پرستاری و مامایی استان

نماینده وزیر در شورای عالی نظارت بر تشکل ها

عضو شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان

دارای ۲۴ سال سابقه فعالیت در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان : ۱- مدیر گروه دانشکده پرستاری، ۲- معاونت دانشکده پرستاری، ۳- ریاست دانشکده پرستاری و مامایی استان

چاپ بیش از ۳۰ مقاله علمی در مجلات ISI و ISC و هدایت بیش از ۱۵ پایان نامه ارشد و ترجمه ی متون تخصصی از سوابق مدیریتی و پژوهشی ایشان است.

دکتر خداکرم عمادی برگزیده بسیج مخترعین :

عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه های آزاد واحد شهرستان دشتستان و بوشهر، دانشگاه پیام نور، دانشکده الزهرا ( س )، دانشگاه امام خامنه ای ( ع) و دانشگاه لیان بوده و در همایش های داخلی و خارجی به عنوان داور شرکت داشته اند.

ایشان همچنین مدرس نمونه دانشکده الزهرا ( س ) و کارشناس برق منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز جنوب بوده و چاپ بیش از ۱۵ مقاله علمی را در کارنامه خود دارند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *