اخبار تکمیلی نشست مشترک معاونت جهاد علمی سپاه استان با هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای الزهرای بوشهر

اخبار تکمیلی نشست مشترک معاونت جهاد علمی سپاه استان با هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای الزهرای بوشهر


img-20161101-wa0012

به گزارش خبرگذاری بسیج در تاریخ نهم آبان ماه، در خصوص نشست مشترک معاونت جهاد علمی و فنآوری سپاه امام صادق (ع) بوشهرآقای دکتر شیخیانی و هیات همراه با اساتید و مسئولین دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا دختران بوشهر، اخبار تکمیلی آن در این بخش خبری به سمع و نظر رسانیده می شود.
در ابتدای ورود معاونت جهاد علمی و فنآوری امام صادق علیه السلام بوشهر و هیات همراه از کارگاه ها ، آزمایشگاه ها و تعدادی از محصولات تولیدی و توانمندی های این دانشکده دانشکده دیدن نمودند.
img-20161101-wa0007

img-20161101-wa0010

 

در ادامه طی نشستی با حضور مدیران گروه های آموزشی و اعضای هیئت جهاد علم و فنآوری سپاه استان، خانم دکتر بیات رئیس دانشکده الزهرا ضمن ابراز خرسندی از حضور آقای دکتر شیخیانی، معاونت جهاد علمی و فنآوری ، آقای دکتر حسینی مقدم و خانم دکتر زارع از معاونت محترم جهاد علمی و خانه نخبگان شهید مهدوی سپاه بوشهر در این نشست و عرض تسلیت بابت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای آن حضرت به معرفی توانمندی ها و بخش های دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا و رسالت این دانشگاه پرداختند.
خانم دکتر بیات در ادامه گفتند : این نشست جهت بررسی زمینه های همکاری دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر و سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر برگزار می گردد .
img-20161101-wa0006

وی همچنین افزود : با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل و با مدنظر گرفتن رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یک دانشگاه کارآفرین، تلاش دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر برای هدایت پروژه های درسی و کارآموزی دانشجویان به سمت تولید کالا، محصول و ایده های نو و خلاقانه بوده است تا بدین ترتیب بسترساز تبدیل علم به ثروت باشند و لذا طرف دیگر فارغ التحصیلان این دانشکده علاوه بر داشتن مهارت صاحب ایده و خلاقیت برای کارآفرینی باشند.
img-20161101-wa0011

ایشان راه اندازی کارگاه های تولیدی فراخور رشته های حرفه ای دانشکده را راهی مناسب برای اجرای پروژه های اقتصادی با استفاده از دانشجویان درس کارآموزی عنوان نمودند و بیان داشتند با حمایت نهادهای مربوطه می توان به موفقیت هایی در این برنامه دست یافت .
آقای دکتر شیخیانی معاون محترم جهاد علمی و فنآوری سپاه استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر فرمودند توانمندسازی علمی در این دانشکده صورت گرفته و دانشگاه فنی و حرفه ای مفهوم اقتصاد دانش بنیان را به خوبی درک کرده و  این مهم در این دانشکده به خوبی قابل لمس است.
وی ارتباط صنعت و دانشگاه را مهم و ضروری خوانده و عنوان نمودند : برگزاری سمینارها و نشست ها به تنهایی نمی تواند حلقه گمشده صنعت و دانشگاه را بیابد لذا می بایستی راهکارهای عملی به چالش کشیده شود.
img-20161101-wa0009

معاونت جهاد علم و فنآوری سپاه امام صادق (ع) و رئیس بسیج نخبگان بوشهر با بیان زیر مجموعه ها و کارگروه های فعال راههکرد های سازمان بسیج را در حمایت از طرح ها و ایده های دانشجویان ، اساتید و برنامه های دانشکده عنوان نموده و ابراز امیدواری نمودند با انعقاد تفاهم نامه بین دو مرکز بتوان قدم های موثری را در اجرایی شدن اهداف برداشت.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *