علم و تلاش علمی، جهاد بی پایان در راه خدا؛


آقای حمزه شیخیانی معاونت محترم جهاد علم و فن آوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر، با بیان اهمیت و ضرورت جهاد در راه خدا از دیدگاه حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، یکی از راه های موثر ورود پایگاه های بسیج به فضای دانش و فن آوری را تشکیل پایگاه های علمی در سطح شهرستان ها بیان کردند.

وی همچنین در حاشیه جلسه هماهنگی برای تشکیل اولین پایگاه علمی در شهرستان دشتی، سوابق طولانی علمی، دینی، مبارزاتی و توان جوانان شهرستان را به عنوان پتانسیل و عامل اصلی معرفی این شهرستان به عنوان یکی از شهرستان های دارای پایگاه علمی دانست.

ایشان ضمن برشمردن تعدادی از پایگاه های علمی تشکیل شده در شهرستان های دشتستان و بوشهر که محرکی برای افزایش توان و فعالیت های علمی بسیجیان است از وجود برنامه ریزی برای تشکیل پایگاه های علمی بیشتر در سایر شهرستان های استان خبر داد که تحقق آن در سال آینده صورت خواهد گرفت.

پایگاه های علمی به عنوان نماینده معاونت جهاد علم و فن آوری سپاه امام صادق علیه السلام و عاملی برای افزایش توان علمی و فکری جوانان خلاق و مبتکر شهرستان ها فعالیت خواهد نمود.حمایت و هدایت طرح ها و ایده ها از دیگر زمینه های فعالیت این پایگاه ها است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *